Baner

O badaniach

Badania typu Tajemniczy Klient polegają na przeprowadzeniu obserwacji w badanym punkcie (sklep, oddział banku, salon samochodowy, stacja benzynowa, apteka itd.) i dokonaniu oceny jakości obsługi klienta na podstawie przygotowanych kwestionariuszy.

Rolą audytora jest wcielenie się w postać przeciętnego klienta odwiedzającego punkt. Obserwacja jest prowadzona w formie niejawnej (ukryta obserwacja) - audytor nie może zostać rozpoznany przez obsługę, ani ujawniać swojego prawdziwego celu wizyty. Podczas rozmowy z pracownikiem audytor obserwuje to, co dzieje się wokół niego, jak wygląda punkt, w którym się znajduje, jak zachowują się pracownicy punktu, o co pytają itp.

Po wizycie audytor wypełnia specjalnie przygotowany kwestionariusz do badania, w którym odpowiada na pytania oraz zapisuje swoje uwagi i spostrzeżenia.

Wszystkie wizyty rejestrowane na za pomocą cyfrowych urządzeń audio lub audio-video, które są podstawą do wypełnienia kwestionariuszy przez audytorów i narzędziem służącym do wnikliwej analizy rozmów oraz kontroli pracy audytorów.

Zajmujemy się badaniami jakości obsługi klienta w różnych branżach -  w handlu, finansach, ubezpieczeniach, motoryzacji i innych.

Przed przystąpieniem do realizacji badania Audytor otrzymuje komplet materiałów do badania zawierający scenariusz oraz materiały szkoleniowe, na podstawie których uzyskuje informację o tym w jaki sposób wcielić się w rolę typowego klienta oraz jakie obszary podlegają ocenie.

Wizyta w placówce jest realizowana według założeń określonych w instrukcji oraz zgodnie z przekazanym harmonogramem. 

Audytorzy współpracujący z naszą firmą realizują badanie w miejscowości swojego zamieszkania oraz w pobliskich miejscowościach w zależności od własnych możliwości.

Formularz rekrutacyjny

Dla kogo?

Dla kogo?

Nie jesteś przekonany czy praca
Tajemniczego Klienta jest dla Ciebie?

Dowiedz się więcej

Jak zostać audytorem

Dla kogo?

To proste.
Zarejestruj się i czekaj na telefon od nas.

Dowiedz się więcej

Pytania i odpowiedzi

Dla kogo?

Masz pytania, wątpliwości?
Sprawdź, czy nie znajdziesz odpowiedzi na nie tutaj.

Dowiedz się więcej